Staff en contactadres

ACTEC - Een beroep voor iedereen

Reyerslaan 207, b.6
B-1030 Brussel
België
Phone: +32 (0) 2 735 10 31
Fax: +32 (0) 2 736 03 77


Daniel Turiel

Directeur

brussels@actec-ong.org

Michel Garcia

Financieel en Projectdirecteur

michel@actec-ong.org

Laetitia Gilot

Projectbeheerder 

l.gilot@actec-ong.org

Marianne Carbonnelle

Projectbeheerder 

m.carbonnelle@actec-ong.org

Claire Reding

Projectbeheerder 

c.reding@actec-ong.org

Nicolas Brecht

Projectbeheerder 

n.brecht@actec-ong.org

Kikie Eenens

Secretariaat

secretariat@actec-ong.org

Designed and developed by: Antorcha Web